Blog

20

dub

Děkujeme za velký zájem o práci pro nadaci, pořád se můžete zapojit

Před jedenácti dny jsme tu oznámili, že hledáme CEO a COO pro naši Nadaci rodiny Vlčkových. Váš zájem nás překvapil a potěšil zároveň. Děkujeme za něj, hlavně vám všem, kteří jste do toho zatím šli! Aktuálně máme přes sedm desítek zajímavých kandidátů. Bereme to jako potvrzení, že nadace má význam a širší společenskou podporu. To je pro budoucí nové členy týmu dobrý start, ale taky odpovědnost.


9

dub

Hledáme CEO a COO pro náš srdeční projekt

O naší Nadaci rodiny Vlčkových se v posledních týdnech dosti psalo. Samotné nás zaskočilo, jak velký ohlas naše rozhodnutí založit nadaci vyvolalo a z jak různorodých médií na vás (i na nás) vykoukly naše tváře. Za slova podpory, která jsme z mnoha stran obdrželi, moc děkujeme. Nadace je naším srdečním projektem, ale nechceme a nebudeme ji řídit sami. Oba se paralelně naplno věnujeme své profesi, a tak to zůstane i nadále. Naším nejbližším cílem je teď proto pro nadaci postavit silný, samostatný tým. Do jeho čela hledáme zkušeného a strategicky uvažujícího člověka jako CEO. A jako přirozeného parťáka (či parťačku) do vedoucího tandemu také zdatného COO.


20

bře

Nadace rodiny Vlčkových: startujeme!

Tento týden jsme se zatajeným dechem oficiálně oznámili vznik Nadace rodiny Vlčkových (NRV) – organizace s jasně vytýčeným cílem pomáhat dětem se závažným onemocněním a jejich rodinám. Zároveň jsme se zavázali, že do NRV neprodleně převedeme aktiva v hodnotě přesahující 1,5 miliardy Kč, což z ní učiní největší soukromou nadaci v ČR.