14

březen
2022

Chystáme zatím největší brigádu na Cibulce, budeme rádi za pomoc

Než se pustíme do rekonstrukce domku zahradníka, chceme pročistit a upravit zahrady. Hlavně tu západní, která sousedí s veřejným parkem, aby se pomalu začala přibližovat té krásné na vizualizaci. Hodně nám pomohly a udělaly radost dvě výborné brigády v minulosti. Všem, kteří jste přišli a na Cibulce pracovali, ještě jednou moc děkujeme. Byli jste výborní a byl to pro nás kromě pomoci i skvělý zážitek.

Na základě těchto dvou příjemných zkušeností chystáme zatím největší brigádu a zkoušíme zjistit, jestli byste nám někteří mohli pomoci v sobotu 26. března. Začátek plánujeme v 9 hodin a budeme tam až do večera. Práce v zahradách je totiž opravdu dost. A výsledek bude hezky vidět.

Hledáme tentokrát i lidi, kteří mají zkušenosti a vybavení na odstranění menších náletových dřevin v zahradě. Například pily a křovinořezy. Je tam i hodně větví, které budeme likvidovat. Část z nich i prostřednictvím večerního táboráku a opékání špekáčků. Kromě toho je potřeba zahradu také uklidit. Bude to práce na celý den a klidně pro třicet lidí. Kdyby nás bylo víc, můžeme se pustit i do východní zahrady, kde je situace podobná.

Uvítáme dobrovolníky, kteří do toho s námi půjdou. Vzhledem k většímu rozsahu nám pomůže, když nám dáte prostřednictvím tohoto KRÁTKÉHO FORMULÁŘE vědět, že dorazíte a jaké nářadí s sebou případně můžete přinést. Zbytek zajistíme. 

Stejně tak přivezeme občerstvení, včetně špekáčků a dalších dobrot. Moc děkujeme!