20

duben
2021

Děkujeme za velký zájem o práci pro nadaci, pořád se můžete zapojit

Před jedenácti dny jsme tu oznámili, že hledáme CEO a COO pro naši Nadaci rodiny Vlčkových. Váš zájem nás překvapil a potěšil zároveň. Děkujeme za něj, hlavně vám všem, kteří jste do toho zatím šli! Aktuálně máme přes sedm desítek zajímavých kandidátů. Bereme to jako potvrzení, že nadace má význam a širší společenskou podporu. To je pro budoucí nové členy týmu dobrý start, ale taky odpovědnost.

Kdo je pro pozice v nadaci "wanted", jsme detailně představili v tomto postu. Pokud zatím váháte, možná vás potěší, že do 26. dubna máte pořád šanci se na obě pozice přes e-mail jobs@nrv.org přihlásit a uspět. Vše je zatím otevřené.

Po tomto datu se budeme snažit celý proces výběru co nejlépe a rychle dokončit, abychom se postupně mohli pustit do spousty práce, které nás čeká. Bude pestrá a zajímavá!

Všechny životopisy a motivační dopisy uchazečů aktuálně vyhodnocují zkušení profesionálové z Bubenik Partners, které jsme pověřili další komunikací a organizací celého výběru. Dělají to pro nás pro bono, za což jim taky moc děkujeme.

Těší nás, že naše nadace bude mít už brzy ve vedení silný, samostatný tým. Ten vám pak s radostí představíme.


Katarína Vlčková, lékařka v mobilním hospici Cesta domů 

Ondřej Vlček, ředitel softwarové společnosti Avast

(zakladatelé Nadace rodiny Vlčkových)