25

únor
2022

Není to právě váš dream job? Podívejte se na pracovní příležitosti v Nadaci rodiny Vlčkových

Najít super práci je podobné terno jako potkat skvělého životního partnera. U obou platí, že na to není žádný stoprocentně osvědčený recept a nevíte, kdy a kde se to stane. Možná k tomu uděláte první krok, když si na našem webu přečtete jednu ze dvou nabídek pracovních příležitostí v Nadaci rodiny Vlčkových.

Programový/á manažer/ka Nadace rodiny Vlčkových

Finanční manažer/ka Nadace rodiny Vlčkových

Jsme zatím malý tým, aktuálně sedmičlenný. Kdybyste se ale zeptali kohokoli z nás, jak nás to tu baví, dostali byste hodně nadšených odpovědí. Zní to asi nezvykle, možná jako klišé, ale práce pro tenhle projekt je dream job. Můžete být s námi u toho, kdy během dalších let proměníme úžasnou usedlost Cibulka z ruiny do nádherného areálu, stejně tak s námi můžete pomáhat vážně nemocným dětem a jejich blízkým přinášet do života víc radosti a celkově rozvíjet péči o ně v celé republice.

Budete k tomu mít skvělé zázemí a hodně se naučíte. Nejen z pohledu neziskového sektoru, fungujeme v mnoha ohledech jako klasická firma. Oba světy pěkně kombinují i naši zakladatelé, Katarína Vlčková, lékařka mobilního hospice Cesta domů, a Ondřej Vlček, CEO velmi úspěšné softwarové společnosti Avast.

Samozřejmě to u nás není každý den jenom růžové, nemáme pořád hlavu v oblacích. I tady se musí zabrat a někdy je práce nad hlavu. Občas si s něčím hlavu i lámeme, ale vždycky má to, co se nám hlavou honí, smysl. Víc se o nás dozvíte třeba z našeho webu nebo sociálních sítí. A úplně nejlíp nás poznáte osobně, třeba právě jako programový/á nebo finanční manažer/ka v našem týmu. Tak se na obě pozice podívejte. Věříme, že vám mohou do hlavy nasadit brouka. A jestli se v nich vidíte, napište nám na kontakt v inzerátu. Díky a těšíme se na vaše reakce.