24

duben
2022

Hledáme stavební firmu na rekonstrukci usedlosti Cibulka

Vybrali jsme skvělé architekty, kteří už vytvořili první vizualizace nové podoby usedlosti. Teď je pro úspěch projektu klíčové najít spolehlivou firmu, která novou Cibulku postaví. Začínáme už letos rekonstrukcí domku zahradníka. Příští rok ho dokončíme a zároveň zahájíme sanační práce ve zbytku usedlosti. Důležitou součástí první etapy bude také vybudování přípojek na inženýrské sítě. 

Následně zahájíme práce, které připraví celé místo na to, aby se v roce 2024 mohla rozběhnout hlavní stavební etapa. V letech 2024 až 2026 tedy plánujme největší objem prací na rekonstrukci a zároveň v posledním zhruba roce a půl tohoto období chceme začít se stavbou nového lůžkového křídla umístěného ve východní zahradě. 

Podmínky pro výběr stavebního partnera vyhlásíme do konce dubna na webu Nadace rodiny Vlčkových. Vítězná firma zrealizuje domek zahradníka a v případně dobré spolupráce a oboustranné spokojenosti na tomto projektu získá příležitost rekonstruovat později celý areál.

Pokud máte zájem dostat od nás upozornění o zveřejnění podmínek, napište prosím vedoucímu projektu Cibulka Františkovi Brychtovi na adresu brychta@nrv.org. Děkujeme.